| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| Τύπος οθόνης | Ενδείξεις LCD ή LED |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| Τύπος οθόνης | Ενδείξεις LCD ή LED |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| Τύπος οθόνης | Ενδείξεις LCD ή LED |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Εισδοτική τάση | 24 V DC |
| Εφαρμογή | Εργοστάσιο πετρελαίου και αερίου |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Επίδειξη | Προαιρετικές ενδείξεις LCD ή LED |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 120/230V AC |
| Χωρητικότητα μνήμης | Συνήθως 1KB έως 1MB |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακό και αναλογικό |
| Βάρος | 1.18 κιλά |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
|---|---|
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Μέρος Αρ | D2-06B |
| Μνήμη | 50 KB |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικές Έξοδοι |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
|---|---|
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
| Τύποι εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος, είσοδος αισθητήρα |
| Τύποι εξόδου | Ψηφιακή Έξοδος, Αναλογική Έξοδος, Έξοδος Ρελέ |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Υποστηρίζει ενοποίηση με συστήματα MES, ERP |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικές Έξοδοι |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |