| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος οθόνης | Ενδείξεις LCD ή LED |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 110/220V AC |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 ΤΕΜ |
| Αριθμό μοντέλου | ctrlX CORE X3 |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| Διεπαφή διαχείρισης | Web GUI, SNMP, CLI |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -35°C έως 55°C |
| Χρόνος απόκρισης | κα λιγότερο από 10 |
| Διεπαφή δικτύου | Θύρες Ethernet 10/100/1000 Mbps |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| Τύπος οθόνης | Ενδείξεις LCD ή LED |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Χρόνος απόκρισης | κα λιγότερο από 10 |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 120/230V AC |
| DisplayInterface | Προαιρετικές ενδείξεις LCD ή LED |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός αυτοματισμός, έλεγχος διεργασιών, έλεγχος μηχανημάτων |
| βάρος | 0,68 κιλά |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| Τύπος οθόνης | Ενδείξεις LCD ή LED |