| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Teslim süresi | 5-7 GÜN |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10000 adet |
| Model numarası | ctrlX CORE X3 |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| Yönetim arayüzü | Web GUI, SNMP, CLI |
| Ortam sıcaklığı | -35°C ila 55°C |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Ağ arayüzü | 10/100/1000 Mbps Ethernet bağlantı noktaları |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
|---|---|
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 120/230V AC |
| Ekran Arayüzü | İsteğe bağlı LCD veya LED göstergeler |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, proses kontrolü, makine kontrolü |
| ağırlık | 0,68 kilo |
| Çıkış Türü | Röle |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |