| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Typ wyświetlacza | Wskaźniki LCD lub LED |
| Zasilanie | 24 V DC lub 110/220 V AC |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| Czas dostawy | 5-7 DNI |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000szt |
| Numer modelu | ctrlX CORE X3 |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| Interfejs zarządzania | Internetowy interfejs graficzny, SNMP, CLI |
| Temperatura otoczenia | -35°C do 55°C |
| Czas reagowania | mniej niż 10 ms |
| Interfejs sieciowy | Porty Ethernet 10/100/1000Mbps |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| Typ wyświetlacza | Wskaźniki LCD lub LED |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Czas reagowania | mniej niż 10 ms |
| Zasilanie | 24 V DC lub 120/230 V AC |
| Interfejs wyświetlacza | Opcjonalne wskaźniki LCD lub LED |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa, sterowanie procesami, sterowanie maszynami |
| waga | 0,68 kg |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| Typ wyświetlacza | Wskaźniki LCD lub LED |