| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| güç tüketimi | 5 W |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Boyutlar | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Toplam Puan | 60 puan. |
|---|---|
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Giriş Sayısı | 14 |
| Teslim süresi | 5-7 GÜN |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10000 adet |
| Model numarası | IndraControl L65 |
| Teslim süresi | 5-7 GÜN |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10000 adet |
| Model numarası | ctrlX CORE X7 |
| Teslim süresi | 5-7 GÜN |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10000 adet |
| Model numarası | IndraControl L65 |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Toplam Puan | 60 puan. |
|---|---|
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Giriş Sayısı | 14 |
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| Görüntülemek | İsteğe bağlı LCD veya LED göstergeler |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Renk | Normal |
|---|---|
| güç tüketimi | 5 W |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Giriş Noktaları | 36DI |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Toplam Puan | 60 puan. |
|---|---|
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Giriş Sayısı | 14 |