| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| güç tüketimi | 5 W |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Boyutlar | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| güç tüketimi | 5W |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Boyutlar | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| güç tüketimi | 5 W |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Boyutlar | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |