| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Processortype | Met microprocessor |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Processortype | Met microprocessor |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Processortype | Met microprocessor |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Processortype | Met microprocessor |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| energieverbruik | 5 W |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Afmetingen | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Processortype | Met microprocessor |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| energieverbruik | 5W |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Afmetingen | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| energieverbruik | 5 W |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Afmetingen | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |