| Giriş Sayısı | 14 |
|---|---|
| Başvuru | İplik makinesi, taşıma bandı |
| Montaj tipi | DIN Ray veya Panel Montajı |
| Bellek kapasitesi | Değişir (örneğin, 32KB ila 1MB veya daha fazla) |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 120/230V AC |
| Çıktı Yöntemi | transistör |
|---|---|
| Montaj tipi | DIN Ray veya Panel Montajı |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Power_supply | 24 V DC |
| montaj tipi | IP65 |
| Ağırlık | 0,59 kilo |
|---|---|
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| Modeli | FX3G-60MT/ES-A |
| Uygulama alanları | İmalat, proses kontrolü, robotik, otomotiv |
| Çıktı Yöntemi | transistör |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
|---|---|
| montaj tipi | IP65 |
| Modeli | S7-1200 |
| Çıkış Türü | Röle |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| güç tüketimi | 5 W |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Boyutlar | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| Parça Numarası | SST-PB3-104 |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Power_supply | 24 V DC |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| güç tüketimi | 5 W |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Boyutlar | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Teslim süresi | 5-7 GÜN |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1000 adet |
| Marka adı | Schneider |
| Sertifika | Brand new original |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, proses kontrolü, makine kontrolü |
| ağırlık | 0,68 kilo |
| Çıkış Türü | Röle |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| güç tüketimi | 5W |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Boyutlar | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |