| Aantal_van_ingangen | 14 |
|---|---|
| Sollicitatie | Spinmachine, transportband |
| Montagetype | DIN-rail- of paneelmontage |
| Geheugencapaciteit | Varieert (bijvoorbeeld 32 KB tot 1 MB of meer) |
| Voeding | 24V gelijkstroom of 120/230V wisselstroom |
| Outputmethode | transistor |
|---|---|
| Montagetype | DIN-rail- of paneelmontage |
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| Power_supply | 24 V DC |
| montage_type | DIN-rail |
| Gewicht | 0,59 kg |
|---|---|
| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |
| Model | Fx3g-60mt/es-a |
| Toepassingsgebieden | Productie, procescontrole, robotica, automotive |
| Outputmethode | transistor |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
|---|---|
| montage_type | DIN-rail |
| Model | S7-1200 |
| Uitgangstype | Relais |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| energieverbruik | 5 W |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Afmetingen | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Uitgangstype | Relais |
| Onderdeelnr | Eerste-pb3-104 |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Power_supply | 24 V DC |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| energieverbruik | 5 W |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Afmetingen | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Levertijd | 5-7 DAGEN |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 stuks |
| Merknaam | Schneider |
| Certificering | Brand new original |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
|---|---|
| Sollicitatie | Industriële automatisering, procescontrole, machinecontrole |
| gewicht | 0,68 kg |
| Uitgangstype | Relais |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| energieverbruik | 5W |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Afmetingen | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |