| Αριθμός_εισόδων | 14 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Περιστρεφόμενη μηχανή, ζώνη μεταφορέων |
| Τύπος τοποθέτησης | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
| Χωρητικότητα μνήμης | Διαφέρει (π.χ. 32KB έως 1MB ή περισσότερο) |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 120/230V AC |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Power_supply | 24 V DC |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Βάρος | 0,59 κλ |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Μοντέλο | Fx3g-60mt/es-α |
| Περιοχές εφαρμογής | Κατασκευή, έλεγχος διεργασιών, ρομποτική, αυτοκινητοβιομηχανία |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
|---|---|
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Διαστάσεις | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Μέρος Αρ | 1$ος-pb3-104 |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Power_supply | 24 V DC |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Διαστάσεις | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 ΤΕΜ |
| Μάρκα | Schneider |
| Πιστοποίηση | Brand new original |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός αυτοματισμός, έλεγχος διεργασιών, έλεγχος μηχανημάτων |
| βάρος | 0,68 κιλά |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5W |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Διαστάσεις | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |