| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| Girdi Sayısı | 16 ila 64 |
| Güvenlik özellikleri | Acil durdurma, aşırı yük koruması |
| Koruma derecesi | IP20 ila IP65 |
| ağırlık | Modele göre değişir |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
| Ağırlık | 500 Gram |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| Görüntülemek | İsteğe bağlı LCD veya LED göstergeler |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |