| نصب_نوع | ریل DIN |
|---|---|
| قسمت شماره | mvi56e-mcm |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| ویژگی های ایمنی | تایمر نگهبان، تشخیص عیب |
| نوع نمایشگر | نشانگرهای LCD یا LED |
| نصب_نوع | ریل DIN |
|---|---|
| قسمت شماره | mvi56e-mcm |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| ویژگی های ایمنی | تایمر نگهبان، تشخیص عیب |
| نوع نمایشگر | نشانگرهای LCD یا LED |
| روش خروجی | رله |
|---|---|
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نوع پردازنده | مبتنی بر ریزپردازنده |
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| زمان پاسخ | کمتر از 10 میلی ثانیه |
| روش خروجی | رله |
|---|---|
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نوع پردازنده | مبتنی بر ریزپردازنده |
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| زمان پاسخ | کمتر از 10 میلی ثانیه |
| ولتاژ ورودی | 24 ولت DC / 110-240 ولت AC |
|---|---|
| NumberofInputs | 16 تا 64 |
| ویژگی های ایمنی | توقف اضطراری، حفاظت از اضافه بار |
| محافظت کردن | IP20 تا IP65 |
| وزن | بر اساس مدل متفاوت است |
| نصب_نوع | ریل DIN |
|---|---|
| قسمت شماره | mvi56e-mcm |
| محدوده_ دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| ویژگی های ایمنی | تایمر نگهبان، تشخیص عیب |
| نصب_نوع | ریل DIN |
|---|---|
| قسمت شماره | mvi56e-mcm |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| ویژگی های ایمنی | تایمر نگهبان، تشخیص عیب |
| نوع نمایشگر | نشانگرهای LCD یا LED |
| نوع کنترل | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) |
|---|---|
| نام محصول | اتوماسیون کنترل صنعتی |
| زمان پاسخ | کمتر از 1 میلی ثانیه |
| وزن | 500 گرم |
| دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| نوع ورودی | ورودی های دیجیتال و آنالوگ |
|---|---|
| زبان برنامه نویسی | منطق نردبان، نمودار بلوک تابعی |
| نوع خروجی | خروجی های دیجیتال و آنالوگ |
| نوع خروجی | رله |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| پروتکل ارتباطی | Modbus، Ethernet/IP، Profibus |
|---|---|
| روش خروجی | رله |
| نمایش | نشانگرهای LCD یا LED اختیاری |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نوع پردازنده | مبتنی بر ریزپردازنده |