| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| Weergavetype | LCD- of LED-indicatoren |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| Weergavetype | LCD- of LED-indicatoren |
| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Processortype | Met microprocessor |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Processortype | Met microprocessor |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| Ingangsspanning | 24V gelijkstroom / 110-240V wisselstroom |
|---|---|
| NumberofInputs | 16 tot 64 |
| Veiligheidsvoorzieningen | Noodstop, overbelastingsbeveiliging |
| Beschermingsgraad | IP20 tot en met IP65 |
| gewicht | Varieert per model |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| Weergavetype | LCD- of LED-indicatoren |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
|---|---|
| Productnaam | Automatisering van industriële besturing |
| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
| Gewicht | 500 Gram |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |
|---|---|
| Programmeertaal | Ladderlogica, functieblokdiagram |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
| Uitgangstype | Relais |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Communicatieprotocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Outputmethode | Relais |
| Weergave | Optionele LCD- of LED-indicatoren |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Processortype | Met microprocessor |