| Levertijd | 5-7 DAGEN |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 STUKS |
| Modelnummer | IndraControl L65 |
| Kleur | Normaal |
|---|---|
| energieverbruik | 5 W |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Invoerpunten | 36DI |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Kleur | Normaal |
|---|---|
| energieverbruik | 5 W |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Invoerpunten | 36DI |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Industrie | PRODUCTIE |
|---|---|
| Communicatieprotocol | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Connectiviteitsopties | Ethernet, RS-485, draadloos |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Integratie | SCADA, MES-systemen |
| Uitgangspunten | 24DO |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| Geheugen | 50 kB |
| Aantal_van_ingangen | 14 |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Weergavetype | LCD- of LED-indicatoren |
| Voeding | 24V DC of 110/220V AC |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| Weergavetype | LCD- of LED-indicatoren |