| Czas dostawy | 5-7 DNI |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000szt |
| Numer modelu | IndraControl L65 |
| Kolor | Normalna |
|---|---|
| pobór energii | 5 W |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Punkty wejściowe | 36DI |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Kolor | Normalna |
|---|---|
| pobór energii | 5 W |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Punkty wejściowe | 36DI |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Przemysł | PRODUKCJA |
|---|---|
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Integracja | SCADA, systemy MES |
| Punkty wyjściowe | 24DO |
|---|---|
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
| Pamięć | 50kB |
| Liczba_wejść | 14 |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Typ wyświetlacza | Wskaźniki LCD lub LED |
| Zasilanie | 24 V DC lub 110/220 V AC |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| Typ wyświetlacza | Wskaźniki LCD lub LED |