| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Typ wyświetlacza | Wskaźniki LCD lub LED |
| Zasilanie | 24 V DC lub 110/220 V AC |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Aplikacja | Kontrola produkcji i procesu |
| Typ wyjścia | Wyjścia przekaźnikowe, tranzystorowe, analogowe |
| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Zasilanie | 24 V DC / 110-240 V AC |
|---|---|
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Typ wyjścia | Wyjścia przekaźnikowe, tranzystorowe, analogowe |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Kategoria | Systemy automatyki i sterowania |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa, sterowanie procesami, sterowanie maszynami |
| waga | 0,68 kg |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Typ wyświetlacza | Wskaźniki LCD lub LED |
| Zasilanie | 24 V DC lub 110/220 V AC |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
|---|---|
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Czas reagowania | mniej niż 10 ms |
| Czas reagowania | mniej niż 10 ms |
|---|---|
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Zgodność | Systemy SCADA, panele HMI |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP |