| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog Çıkışlar |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog Çıkışlar |
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| kategori | Otomasyon ve Kontrol Sistemleri |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, proses kontrolü, makine kontrolü |
| ağırlık | 0,68 kilo |
| Çıkış Türü | Röle |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Uyumluluk | SCADA Sistemleri, HMI Panelleri |
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP |