| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| Τύπος οθόνης | Ενδείξεις LCD ή LED |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 5W έως 20W |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| κατηγορία | συστήματα αυτοματισμού |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Αρχιτεκτονική | Κατανεμημένη αρχιτεκτονική με πολλαπλούς ελεγκτές |
|---|---|
| Αξιοπιστία | Υψηλή αξιοπιστία με δυνατότητες πλεονασμού |
| Περιοχές εφαρμογής | Χρησιμοποιείται σε βιομηχανίες όπως το πετρέλαιο και το φυσικό αέριο, η ηλεκτροπαραγωγή, η χημική κα |
| Προσαρμογή | Ρυθμιζόμενες στρατηγικές ελέγχου και λογικός προγραμματισμός |
| Ολοκλήρωση | Ενσωματώνεται με SCADA, PLC και άλλα συστήματα αυτοματισμού |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 τεμ |
| Μάρκα | MOOG |
| Πιστοποίηση | Brand new original |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
|---|---|
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Διεπαφή λογισμικού |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Εγγύηση | 1-3 χρόνια εγγύηση κατασκευαστή |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
|---|---|
| NumberofInputs | 16 Ψηφιακές Είσοδοι |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής (PLC), Σύστημα Κατανεμημένου Ελέγχου (DCS), SCADA |
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Ladder Logic, δομημένο κείμενο |