| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ° C έως 75 ° C |
|---|---|
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
| Ταχύτητα θύρας | 10/100/1000 Mbps |
| Εφαρμογή | Εργοστάσιο πετρελαίου και αερίου |
| Υλικό περιβλήματος | Κράμα αλουμινίου με προστασία IP40/IP67 |
| Θύρες Ethernet | 8 έως 24 θύρες |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Ταχύτητα θύρας | 10/100/1000 Mbps |
| Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων | 10/100/1000 Mbps |
| Σημεία εισόδου | 36 σημεία. |
|---|---|
| Διαχείριση | Web GUI, SNMP, CLI |
| Στήριξη πλεονασμού | Πλεονασμός δακτυλίου, RSTP, MSTP |
| Υλικό στέγασης | Μεταλλικό περίβλημα κατά IP40/IP67 |
| λιμάνια | 8 x 10/100/1000 Mbps RJ45 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, FCC, RoHS |
|---|---|
| Υγρασία λειτουργίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Βάση | DIN Σιδηρόδρομος / τοίχος |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | IEC 61850, Modbus, DNP3 |
| Τρέχουσα | Έως 6300 A |
| Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων | 10/100/1000 Mbps |
|---|---|
| Διεπαφή διαχείρισης | Δικτυακό περιβάλλον επεξεργασίας, CLI, SNMP |
| Δείκτες | Δύναμη, σύνδεση/δραστηριότητα, ταχύτητα |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | IEC 61850, Modbus, DNP3 |
| Θύρες δικτύου | 8 x RJ45, 2 x SFP |
| Βάρος | 500 γραμμάρια |
|---|---|
| MTBF (μέσος χρόνος μεταξύ των αποτυχιών) | Πάνω από 1.000.000 ώρες |
| Διεπαφή δικτύου | Ethernet RJ45, οπτικές ίνες |
| Τροφοδοτικό | 12-48V συνεχής |
| Υποστήριξη πρωτοκόλλου | Modbus TCP, Ethernet/IP, PROFINET |
| Διαστάσεις | 150mm X 100mm X 50mm |
|---|---|
| Βαθμολογία προστασίας εισόδου | IP30 |
| Τύπος τοποθέτησης | Ράγα DIN |
| λιμάνια | 4 x RJ45, 2 x SFP |
| Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων | 10/100/1000 Mbps |
| Ικανότητα μεταγωγής | 20 Gbps |
|---|---|
| Διαχείριση | Web GUI, SNMP v1/v2c/v3, CLI |
| Πιστοποιήσεις | CE, FCC, RoHS |
| Τροφοδοτικό | Διπλό πλεονάζον 12-48V DC |
| Διαστάσεις | 150mm x 110mm x 45mm |
| Υλικό περιβλήματος | Αργίλιο ή χάλυβας |
|---|---|
| Αριθμός θυρών | 8 έως 24 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων | 10/100/1000 Mbps |
| Τροφοδοτικό | 12-48 V DC |
| Ταχύτητα θύρας | 10/100/1000 Mbps |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Πιστοποιήσεις | Εφαρμογή της οδηγίας 2008/57/ΕΚ |
| Ενδείξεις LED | Δύναμη, σύνδεση/δραστηριότητα, ταχύτητα |
| Βαθμολογία προστασίας εισόδου | IP30 έως IP67 |