| Czas dostawy | 5-7 DNI |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000 szt |
| Nazwa handlowa | MOOG |
| Orzecznictwo | Brand new original |
| Przemysł | PRODUKCJA |
|---|---|
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Kategoria | Systemy automatyki i sterowania |
| Zgodność | Systemy SCADA, panele HMI |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Ciągły moment obrotowy | 1,26 nm |
|---|---|
| Rodzaje | Wysoka bezwładność |
| Aplikacja | Robotyka, maszyny CNC, Automatyka |
| Maksymalny prąd | 10A |
| Prędkość | 0–3000 obr./min |
| Aplikacja | Pompy, wentylatory, sprężarki, przenośniki |
|---|---|
| Ocena ochrony | IP54/IP55/IP65 |
| woltaż | 220 V, 380 V, 440 V, 660 V |
| Faza | Trójfazowy |
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Wymiary | 90X100X75 mm |
|---|---|
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Power_supply | 24 V DC |
| Prędkość robocza | 0,17 sekundy / 60 stopni (4,8 V bez obciążenia) |
|---|---|
| Marka przedmiotów | 100% nowy |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Czas realizacji | Około 7 dni normalnie |
| Poziom ochrony | IP65 |
| Rodzaje | Średnia bezwładność |
|---|---|
| Metoda wzbudzenia | Typ magnesów stały |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Standardowe lub niestandardowe | Standard |
| Znamionowa moc wyjściowa | 4,0 kW |
| Prędkość robocza | 0,17 sekundy / 60 stopni (4,8 V bez obciążenia) |
|---|---|
| Marka przedmiotów | 100% nowy |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Czas realizacji | Około 7 dni normalnie |
| Poziom ochrony | IP65 |
| Prędkość robocza | 0,17 sekundy / 60 stopni (4,8 V bez obciążenia) |
|---|---|
| Marka przedmiotów | 100% nowy |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Czas realizacji | Około 7 dni normalnie |
| Poziom ochrony | IP65 |