| Zapłata | TT |
|---|---|
| Typ mocowania | Mocowanie kołnierzowe |
| Opór termiczny | 0,65 ℃/w |
| Chipset systemowy | Intela 845GV |
| Ciągły moment obrotowy | 1,26 nm |
| Czas realizacji | Około 7 dni normalnie |
|---|---|
| Opór | 10,0 ± 10% Ω/faza |
| Zasilanie wejściowe | 220 V |
| Wysokość instalacji | 34 mm, 36 mm |
| Połączenie procesu | M20x1,5, G1/4, 1/4npt |
| Wyjście | ≤15 mA (5.0) |
|---|---|
| Stała momentu obrotowego | 6,01 Nm/ramiona |
| Prędkość | 3000 obr / min |
| Magazyn | Bogaty |
| Maksymalne napięcie robocze | 325 V. |
| Punkty wyjściowe | 24 punkty. |
|---|---|
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| Możliwość rozbudowy | Obsługuje modułową rozbudowę za pomocą modułów I/O |
| Model | FX5U-32MT/ES |
| Moc znamionowa | 1500 W |
|---|---|
| Woltaż | 24 V prądu stałego |
| Typ silnika | silnik bezrdzeniowy |
| Stan | Nowa pieczęć fabryczna (NFS) |
| Hamulec | Hamulec trzymający 24 VDC |
| Aplikacja | Robotyka, maszyny CNC, Automatyka |
|---|---|
| Typ mocowania | Mocowanie kołnierzowe |
| Napięcie prądu przemiennego | 208-230 / 240 V |
| Waga | 1,2 kg |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Cena fabryczna | Tak |
|---|---|
| Tworzywo | Płyta z twardego aluminium o grubości 2 mm |
| Znamionowy moment obrotowy | 6,0 Nm |
| używać | Przemysłowy |
| Metoda kontroli | PWM |
| Gwarancja | 90 dni |
|---|---|
| Znamionowa moc wyjściowa | 4,0 kW |
| Lokalizacja magazynu | Chiny |
| Trwałość | Mocny |
| Maksymalne napięcie robocze | 325 V. |
| Aplikacja | Pompy, wentylatory, sprężarki, przenośniki |
|---|---|
| Ocena ochrony | IP54/IP55/IP65 |
| woltaż | 220 V, 380 V, 440 V, 660 V |
| Faza | Trójfazowy |
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aplikacja | Pompy, wentylatory, sprężarki, przenośniki |
|---|---|
| Ocena ochrony | IP54/IP55/IP65 |
| woltaż | 220 V, 380 V, 440 V, 660 V |
| Faza | Trójfazowy |
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |