| Metody płatności | T/T, PAYPAL, WESTERN UNION |
|---|---|
| Użytkownik | Studenci, inżynierowie itp. |
| Moc wyjściowa | 0,18 kW-315 kW |
| Port | Kanton/Hongkong |
| system sterowania | Servopo Kontrola |
| Poziom odporności na ciepło | Poziom F |
|---|---|
| Aplikacja | Eksperyment DIY |
| Ochrona | IP65 |
| szerokość | 600 |
| Zapłata | TT |
| Opór | 10,0 ± 10% Ω/faza |
|---|---|
| Faza | 2~4 |
| Ciśnienie | wysokie ciśnienie, wysokie ciśnienie |
| Specyfikacje osi | Z kluczami |
| Waga | 1,2 kg |
| Czas dostawy | 5-7 DNI |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000 |
| Nazwa handlowa | Rexroth |
| Orzecznictwo | Brand new original |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
|---|---|
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
| Punkty wyjściowe | 24 punkty. |
| Pojemność_pamięci | 50kB |
| Nr części | Z-8TR1 |
| Nr artykułu | MKD041B-144-KG1-KN |
|---|---|
| Specyfikacje końcowe wału | Z Keyway |
| Poziom wibracji | V15 |
| Kąt obrotu | 360° |
| Kolor | srebrzysty |
| używać | Przemysłowy |
|---|---|
| Napięcie prądu przemiennego | 208-230 / 240 V |
| Długość linii | 20cm |
| Model | E3Z-D62 |
| Słowa kluczowe | Wspornik montażowy |
| Długość linii | 20cm |
|---|---|
| Głębokość | 105 |
| Woltaż | 24 V prądu stałego |
| Kąt kroku | 1,8 ± 5% stopnia/krok |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Rozmiar | 90x29x42mm |
|---|---|
| Czas realizacji | Około 7 dni normalnie |
| Ciągły prąd | 3,5 broni |
| Klasa ochrony | IP65 |
| Chipset systemowy | Intela 845GV |
| Wymiary | 100 x 75 x 60 mm |
|---|---|
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
| Komunikacja_Protokoły | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Producent | Siemensa |
| Typ_wyjścia | Przekaźnik, tranzystor, analogowy |