| Ödeme Yöntemleri | T/T, PAYPAL, WESTERN UNION |
|---|---|
| Kullanıcı | Öğrenciler, Mühendisler vb. |
| Çıkış Gücü | 0.18KW-315KW |
| Liman | Guangzhou/Hong Kong |
| Kontrol sistemi | Servo Kontrolü |
| Isı Direnci Seviyesi | F seviyesi |
|---|---|
| Başvuru | DIY deneyi |
| Koruma | IP65 |
| Genişlik | 600 |
| Ödeme | TT |
| Rezistans | 10.0 ±% 10 ω/faz |
|---|---|
| Faz | 2~4 |
| Basınç | yüksek basınç, yüksek basınç |
| Eksen özellikleri | Anahtarlarla |
| Ağırlık | 1,2 kilo |
| Teslim süresi | 5-7 GÜN |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10000 |
| Marka adı | Rexroth |
| Sertifika | Brand new original |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Çıkış Noktaları | 24 puan. |
| Bellek_Kapasite | 50 kB |
| Parça Numarası | Z-8TR1 |
| Ürün No | MKD041B-144-KG1-KN |
|---|---|
| Şaft uç özellikleri | Keyway ile |
| Titreşim seviyesi | V15 |
| Dönme açısı | 360° |
| Renk | gümüşi |
| kullanmak | Endüstriyel |
|---|---|
| Alternatif Gerilim | 208-230 / 240 V |
| Satır uzunluğu | 20cm |
| Modeli | E3Z-D62 |
| Anahtar Kelimeler | Montaj Braketi |
| Satır uzunluğu | 20cm |
|---|---|
| Derinlik | 105 |
| Gerilim | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Model Numarası | 1,8±5% derece/adım |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Boyut | 90x29x42mm |
|---|---|
| Kurşun zamanı | Normalde yaklaşık 7 gün |
| Sürekli akım | 3.5 Silah |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Sistem Yonga Seti | Intel 845GV |
| Boyutlar | 100x75x60mm |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| İletişim_Protokolleri | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Üreticisi | Siemens |
| Çıkış_Türü | Röle, Transistör, Analog |