| Τρόποι Πληρωμής | T/T , PAYPAL , WESTERN UNION |
|---|---|
| Μεταχειριζόμενος | Φοιτητές, Μηχανικοί κ.λπ. |
| Ισχύς εξόδου | 0,18KW-315KW |
| Λιμάνι | Γκουανγκζού/Χονγκ Κονγκ |
| σύστημα ελέγχου | Σερβο -έλεγχος |
| Επίπεδο αντοχής στη θερμότητα | Επίπεδο F |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πείραμα DIY |
| Προστασία | IP65 |
| πλάτος | 600 |
| Πληρωμή | TT |
| Αντίσταση | 100,0±10% Ω/φάση |
|---|---|
| Φάση | 2~4 |
| Πίεση | υψηλή πίεση, υψηλή πίεση |
| Προδιαγραφές άξονα | Με κλειδιά |
| Βάρος | 1,2 κιλά |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 |
| Μάρκα | Rexroth |
| Πιστοποίηση | Brand new original |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Σημεία Εξόδου | 24 σημεία. |
| Μνήμη_Χωρητικότητα | 50 KB |
| Μέρος Αρ | Ζ-8TR1 |
| Αρ | MKD041B-144-KG1-KN |
|---|---|
| Προδιαγραφές άκρου άξονα | Με το Keyway |
| Επίπεδο κραδασμών | V15 |
| Γωνία περιστροφής | 360° |
| Χρώμα | αργυροειδής |
| χρήση | Βιομηχανικός |
|---|---|
| Εναλλασσόμενη τάση | 208-230 / 240 V |
| Μήκος γραμμής | 20 εκ |
| Μοντέλο | E3Z-D62 |
| Λέξεις-κλειδιά | Βάση στήριξης |
| Μήκος γραμμής | 20 εκ |
|---|---|
| Βάθος | 105 |
| Δυναμικό | 24V DC |
| Γωνία βήματος | 1,8±5% μοίρα/βήμα |
| Κατηγορία Προστασίας | IP20 |
| Μέγεθος | 90x29x42mm |
|---|---|
| Χρόνος ανοχής | Περίπου 7 ημέρες κανονικά |
| Συνεχής ρεύμα | 3.5 Όπλα |
| Κατηγορία Προστασίας | IP65 |
| Chipset συστήματος | Intel 845GV |
| Διαστάσεις | 100 x 75 x 60 mm |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Επικοινωνία_Πρωτόκολλα | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Output_Type | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικό |