| Ταχύτητα λειτουργίας | 0.17 δευτερόλεπτα / 60 μοίρες (4.8V χωρίς φορτίο) |
|---|---|
| Μάρκα αντικειμένων | 100% καινούργιο |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Χρόνος ανοχής | Περίπου 7 ημέρες κανονικά |
| Επίπεδο Προστασίας | IP65 |
| Πληρωμή | TT |
|---|---|
| Παραγωγή | ≤ 15mA (5.0) |
| Γωνία περιστροφής | 360° |
| Μέγεθος | Πρότυπο |
| Τύπος ταχύτητας | Όλα μεταλλικά εργαλεία |
| Υγρασία περιβάλλοντος | 20-80% (χωρίς παγετό) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Τυπικό ή μη τυπικό | Πρότυπο |
| RPM | 3000 σ.α.λ |
| Μοντέλο | Ελεγκτής ταχύτητας κινητήρα pwm συνεχούς ρεύματος |
| Πληρωμή | TT |
|---|---|
| Παραγωγή | ≤ 15mA (5.0) |
| Γωνία περιστροφής | 360° |
| Μέγεθος | Πρότυπο |
| Τύπος ταχύτητας | Όλα μεταλλικά εργαλεία |
| Πληρωμή | TT |
|---|---|
| Παραγωγή | ≤ 15mA (5.0) |
| Γωνία περιστροφής | 360° |
| Μέγεθος | Πρότυπο |
| Τύπος ταχύτητας | Όλα μεταλλικά εργαλεία |
| Πληρωμή | TT |
|---|---|
| Παραγωγή | ≤ 15mA (5.0) |
| Γωνία περιστροφής | 360° |
| Μέγεθος | Πρότυπο |
| Τύπος ταχύτητας | Όλα μεταλλικά εργαλεία |
| Διαστάσεις | 100 x 75 x 60 mm |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Επικοινωνία_Πρωτόκολλα | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Output_Type | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικό |
| Τύπος ταχύτητας | Όλα τα μεταλλικά εργαλεία |
|---|---|
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| Πακέτο | Κουτί |
| Σέρβις μετά την εγγύηση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| Ονομαστική τάση | 1V |
| Διαστάσεις | 100 x 75 x 60 mm |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Επικοινωνία_Πρωτόκολλα | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Output_Type | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικό |
| Διαστάσεις | 100 x 75 x 60 mm |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Επικοινωνία_Πρωτόκολλα | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Output_Type | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικό |