| Διαστάσεις | 100 x 75 x 60 mm |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Επικοινωνία_Πρωτόκολλα | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Output_Type | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικό |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 USD |
| Μάρκα | Rexroth |
| Πιστοποίηση | Brand new original |
| Διεπαφή δικτύου | Θύρες Ethernet 10/100/1000 Mbps |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Τύπος εγκατάστασης | Βάση πάνελ / Στήριγμα ράγας DIN |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |