| Funkcja ochrony | Całkowicie zamknięty, wodoodporny |
|---|---|
| Aplikacja | zastosowanie przemysłowe |
| BARAN | 480 GB |
| Rodzaj mocowania | Montaż na szynie DIN lub panelu |
| Napięcie wyjściowe | 0-480V |
| Wymiary | 100 x 75 x 60 mm |
|---|---|
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
| Komunikacja_Protokoły | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Producent | Siemensa |
| Typ_wyjścia | Przekaźnik, tranzystor, analogowy |
| Czas dostawy | 5-7 DNI |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000 USD |
| Nazwa handlowa | Rexroth |
| Orzecznictwo | Brand new original |
| Interfejs sieciowy | Porty Ethernet 10/100/1000Mbps |
|---|---|
| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
| Typ instalacji | Montaż na panelu / na szynie DIN |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Typ mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |