| Klasa izolacji | Klasa B |
|---|---|
| Materiał z biegiem | Stal |
| Chipset systemowy | Intela 845GV |
| Moc | 50W-5,0 kW |
| Znamionowy moment obrotowy | 4,0 Nm |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Nr części | 200-595-072-122 Procesor VM600 |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Nr części | 200-595-072-122 Procesor VM600 |
|---|---|
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Łączność | Wi-Fi, Ethernet, porty szeregowe |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Zgodność | Systemy SCADA, panele HMI |
| Prąd znamionowy | 10A |
|---|---|
| Faza | Trójfazowy |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
| Typ mocowania | Szyna DIN, montaż panelowy |
| Interfejs komunikacyjny | RS485 |
| obr./min | 3000 obr / min |
|---|---|
| Moc | 200 W |
| Typ | silnik serwo bez szczotki |
| Termin wysyłki | DHL Fedex TNT EMS UPS |
| Drut łączący | 11,81 cala (30 cm) |
| Aplikacja | Pompy, wentylatory, sprężarki, przenośniki |
|---|---|
| Ocena ochrony | IP54/IP55/IP65 |
| woltaż | 220 V, 380 V, 440 V, 660 V |
| Faza | Trójfazowy |
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Maksymalna prędkość | 6000 obr./min |
|---|---|
| wysoki moment obrotowy | mały silnik krokowy o wysokim momencie obrotowym |
| Przykładowe zamówienie | Witamy |
| Urządzenie redukujące | Skrzynia biegów |
| Kolor | dostosowane |
| Rozmiar wyświetlacza | - |
|---|---|
| Model | SSDSC2KG480G801 |
| Funkcje ochrony | Przeciążenie, przepięcie, przegrzanie |
| Napięcie wejściowe | 110-240 V |
| Nr panelu | A5E02630230 A5E00213118/A5E02630231 |
| Pakiet | 100% oryginalny pakiet |
|---|---|
| BARAN | 480 GB |
| Typ sterowania | Kontrola wektora pętli zamkniętej |
| Typ mocowania | Szyna DIN, montaż panelowy |
| Zapłata | T/T/Paypal/Western Union/Money Gram |
| Funkcja ochrony | Całkowicie zamknięty, wodoodporny |
|---|---|
| Aplikacja | zastosowanie przemysłowe |
| BARAN | 480 GB |
| Rodzaj mocowania | Montaż na szynie DIN lub panelu |
| Napięcie wyjściowe | 0-480V |