| Prędkość robocza | 0,17 sekundy / 60 stopni (4,8 V bez obciążenia) |
|---|---|
| Marka przedmiotów | 100% nowy |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Czas realizacji | Około 7 dni normalnie |
| Poziom ochrony | IP65 |
| Zapłata | TT |
|---|---|
| Wyjście | ≤15 mA (5.0) |
| Kąt obrotu | 360° |
| Rozmiar | Standard |
| Typ biegu | Cały metalowy sprzęt |
| Wilgotność środowiskowa | 20-80% (bez szronu) |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Standardowe lub niestandardowe | Standard |
| obr./min | 3000 obr / min |
| Model | regulator prędkości silnika prądu stałego pwm |
| Zapłata | TT |
|---|---|
| Wyjście | ≤15 mA (5.0) |
| Kąt obrotu | 360° |
| Rozmiar | Standard |
| Typ biegu | Cały metalowy sprzęt |
| Zapłata | TT |
|---|---|
| Wyjście | ≤15 mA (5.0) |
| Kąt obrotu | 360° |
| Rozmiar | Standard |
| Typ biegu | Cały metalowy sprzęt |
| Zapłata | TT |
|---|---|
| Wyjście | ≤15 mA (5.0) |
| Kąt obrotu | 360° |
| Rozmiar | Standard |
| Typ biegu | Cały metalowy sprzęt |
| Wymiary | 100 x 75 x 60 mm |
|---|---|
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
| Komunikacja_Protokoły | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Producent | Siemensa |
| Typ_wyjścia | Przekaźnik, tranzystor, analogowy |
| Typ biegu | Wszystkie metalowe biegi |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Pakiet | Skrzynka |
| Serwis pogwarancyjny | Wsparcie techniczne wideo |
| Napięcie znamionowe | 1V |
| Wymiary | 100 x 75 x 60 mm |
|---|---|
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
| Komunikacja_Protokoły | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Producent | Siemensa |
| Typ_wyjścia | Przekaźnik, tranzystor, analogowy |
| Wymiary | 100 x 75 x 60 mm |
|---|---|
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
| Komunikacja_Protokoły | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Producent | Siemensa |
| Typ_wyjścia | Przekaźnik, tranzystor, analogowy |