| Bedrijfssnelheid | 0.17 sec / 60 graden (4.8V zonder belasting) |
|---|---|
| Itemmerk | 100% nieuw |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Doorlooptijd | Normaal gesproken ongeveer 7 dagen |
| Beschermingsniveau | IP65 |
| Betaling | TT |
|---|---|
| Uitvoer | ≤ 15mA (5.0) |
| Rotatie hoek | 360° |
| Maat | Standaard |
| Versnellingsbak | Alle metalen uitrusting |
| Omgevingsvochtigheid | 20-80% (zonder vorst) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 80°C |
| Standaard of niet-standaard | Standaard |
| toerental | Rood, blauw, paars, roze, goud, zilver, zwart, wit |
| Model | PWM DC-motorsnelheidsregelaar |
| Betaling | TT |
|---|---|
| Uitvoer | ≤ 15mA (5.0) |
| Rotatie hoek | 360° |
| Maat | Standaard |
| Versnellingsbak | Alle metalen uitrusting |
| Betaling | TT |
|---|---|
| Uitvoer | ≤ 15mA (5.0) |
| Rotatie hoek | 360° |
| Maat | Standaard |
| Versnellingsbak | Alle metalen uitrusting |
| Betaling | TT |
|---|---|
| Uitvoer | ≤ 15mA (5.0) |
| Rotatie hoek | 360° |
| Maat | Standaard |
| Versnellingsbak | Alle metalen uitrusting |
| Afmetingen | 100 x 75 x 60 mm |
|---|---|
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| Communicatie_Protocollen | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Vervaardiging | Siemens |
| Uitvoertype | Relais, transistor, analoog |
| Versnellingsbak | Alle metalen tandwielen |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Pakket | Doos |
| Na garantieservice | Videotechnische ondersteuning |
| Nominale spanning | 1V |
| Afmetingen | 100 x 75 x 60 mm |
|---|---|
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| Communicatie_Protocollen | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Vervaardiging | Siemens |
| Uitvoertype | Relais, transistor, analoog |
| Afmetingen | 100 x 75 x 60 mm |
|---|---|
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| Communicatie_Protocollen | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Vervaardiging | Siemens |
| Uitvoertype | Relais, transistor, analoog |