| Afmetingen | 100 x 75 x 60 mm |
|---|---|
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| Communicatie_Protocollen | Ethernet, Profibus, Modbus |
| Vervaardiging | Siemens |
| Uitvoertype | Relais, transistor, analoog |
| Levertijd | 5-7 DAGEN |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10.000 USD |
| Merknaam | Rexroth |
| Certificering | Brand new original |
| Netwerkinterface | 10/100/1000 Mbps Ethernet-poorten |
|---|---|
| Productnaam | Automatisering van industriële besturing |
| Installatietype | Paneelmontage / DIN-railmontage |
| Garantieperiode | 1 tot 3 jaar |
| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangspunten | 16DO |
| Integratiemogelijkheden | Compatibel met MES, ERP-systemen |
| Stroom | 2 |
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |