DeA06B-0061-B006is een krachtige AC-servomotor van FANUCBeta iS-serie. Het wordt specifiek geïdentificeerd als deβiS 2/4000model, ontworpen voor nauwkeurige bewegingsbesturing en hoge betrouwbaarheid in veeleisende industriële automatiseringstoepassingen, waaronder CNC-bewerkingsmachines en robotica.
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Merk | FANUC |
| Modelnummer | A06B-0061-B006 |
| Serie | Bèta iS (βiS) |
| Modeltype | βiS 2/4000 |
| Nominaal vermogen | 0,3 kW |
| Nominale spanning | 200-240V |
| Nominaal koppel | 1 Nm |
| Max. Koppel | 3 Nm |
| Nominale snelheid | 3000 tpm |
| Max. Snelheid | 4000 tpm |
| Encoder | Absolute encoder |
| Astype | Conische as (TAP) |
| Rem | Geen rem |
| Isolatieklasse | F |
| Beschermingsklasse | IP65 (motorlichaam exclusief aseinde en connector) |
Houd er rekening mee dat deze motor dat wel doetnietworden geleverd met een geïntegreerde rem, zoals aangegeven door het achtervoegsel "-B006" in het modelnummer. Als voor uw toepassing een rem nodig is, is een ander model, bijvoorbeeld uit de serie A06B-2061 (βiS 2/4000-B), noodzakelijk.