| Isolatieklasse | Klasse B |
|---|---|
| Versnellingsmateriaal | Staal |
| Systeemchipset | Intel 845GV |
| Stroom | 50W-5.0 kW |
| Nominaal koppel | 4.0N.m |
| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |
|---|---|
| Productnaam | Automatisering van industriële besturing |
| Uitgangspunten | 16DO |
| Onderdeelnr | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Onderdeelnr | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
|---|---|
| Communicatieprotocol | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Connectiviteit | Wi-Fi, Ethernet, seriële poorten |
| Connectiviteitsopties | Ethernet, RS-485, draadloos |
| Verenigbaarheid | SCADA-systemen, HMI-panelen |
| Nominale stroom | 10A |
|---|---|
| Fase | Driefasig |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Montagetype | DIN-rail, paneelmontage |
| Communicatie-interface | RS485 |
| toerental | Rood, blauw, paars, roze, goud, zilver, zwart, wit |
|---|---|
| Stroom | 200W |
| Type | borstelloze gelijkstroomservomotor |
| Verzendtermijn | DHL Fedex TNT EMS UPS |
| Schakelaardraad | 11,81" (30 cm) |
| Sollicitatie | Pompen, ventilatoren, compressoren, transportbanden |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP54 / IP55 / IP65 |
| Spanning | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Fase | Driefasig |
| Frequentie | 50 Hz / 60 Hz |
| Maximale snelheid | 6000 tpm |
|---|---|
| hoog koppel | kleine stappenmotor hoog koppel |
| Voorbeeldbestelling | welkom |
| verminderingstoestel | Versnellingsbak |
| Kleur | aangepast |
| Weergavegrootte | - |
|---|---|
| Model | SSDSC2KG480G801 |
| Beschermingsfuncties | Overbelasting, overspanning, overtemperatuur |
| Ingangsspanning | 110-240V |
| Paneelnr | A5E02630230 A5E00213118/A5E02630231 |
| Pakket | 100% origineel pakket |
|---|---|
| RAM | 480 GB |
| Controletype | Beheersing van de vector in gesloten lus |
| Montagetype | DIN-rail, paneelmontage |
| Betaling | T/T/Paypal/Western Union/Geldgram |
| Bescherm functie | Volledig gesloten, waterdicht |
|---|---|
| Sollicitatie | industriële toepassing |
| RAM | 480 GB |
| Montagetype | DIN-rail- of paneelmontage |
| Uitgangsspanning | 0-480V |