| Levertijd | 5-7 DAGEN |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 pc's |
| Merknaam | MOOG |
| Certificering | Brand new original |
| Industrie | PRODUCTIE |
|---|---|
| Afmetingen | Varieert per model |
| categorie | Automatisering en besturingssystemen |
| Verenigbaarheid | SCADA-systemen, HMI-panelen |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Continu koppel | 1.26 nm |
|---|---|
| soorten | Hoge traagheid |
| Sollicitatie | Robotica, CNC-machines, automatisering |
| Maximale stroom | 10A |
| Snelheid | 0 - 3000 tpm |
| Sollicitatie | Pompen, ventilatoren, compressoren, transportbanden |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP54 / IP55 / IP65 |
| Spanning | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Fase | Driefasig |
| Frequentie | 50 Hz / 60 Hz |
| Afmetingen | 90 x 100 x 75 mm |
|---|---|
| Uitgangstype | Relais |
| Punt | 14 (8DI+6DO) |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Power_supply | 24 V DC |
| Bedrijfssnelheid | 0.17 sec / 60 graden (4.8V zonder belasting) |
|---|---|
| Itemmerk | 100% nieuw |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Doorlooptijd | Normaal gesproken ongeveer 7 dagen |
| Beschermingsniveau | IP65 |
| soorten | Gemiddelde traagheid |
|---|---|
| Excitatiemethode | Permanent magneettype |
| Beschermingsgraad | IP65 |
| Standaard of niet-standaard | Standaard |
| Nominaal uitgangsvermogen | 4,0 KW |
| Bedrijfssnelheid | 0.17 sec / 60 graden (4.8V zonder belasting) |
|---|---|
| Itemmerk | 100% nieuw |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Doorlooptijd | Normaal gesproken ongeveer 7 dagen |
| Beschermingsniveau | IP65 |
| Bedrijfssnelheid | 0.17 sec / 60 graden (4.8V zonder belasting) |
|---|---|
| Itemmerk | 100% nieuw |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Doorlooptijd | Normaal gesproken ongeveer 7 dagen |
| Beschermingsniveau | IP65 |