| Teslim süresi | 5-7 GÜN |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10000 PCS |
| Marka adı | MOOG |
| Sertifika | Brand new original |
| Endüstri | Üretim |
|---|---|
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| kategori | Otomasyon ve Kontrol Sistemleri |
| Uyumluluk | SCADA Sistemleri, HMI Panelleri |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Sürekli tork | 1.26 nm |
|---|---|
| Çeşitleri | Yüksek atalet |
| Başvuru | Robotik, CNC makineleri, Otomasyon |
| Maksimum Akım | 10A |
| Hız | 0 - 3000 devir/dakika |
| Başvuru | Pompalar, Fanlar, Kompresörler, Konveyörler |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP54 / IP55 / IP65 |
| Gerilim | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Faz | Üç Fazlı |
| Sıklık | 50 Hz / 60 Hz |
| Boyutlar | 90x100x75 mm |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Power_supply | 24 V DC |
| Çalışma Hızı | 0.17 saniye / 60 derece (4.8V yük yok) |
|---|---|
| Ürün markası | Kabul edilebilir |
| Durum | Yepyeni |
| Kurşun zamanı | Normalde yaklaşık 7 gün |
| Koruma Seviyesi | IP65 |
| Çeşitleri | Orta atalet |
|---|---|
| Uyarma yöntemi | Kalıcı mıknatıs tipi |
| Koruma Derecesi | IP65 |
| Standart veya standart olmayan | Standart |
| Nominal Çıkış Gücü | 4.0 kw |
| Çalışma Hızı | 0.17 saniye / 60 derece (4.8V yük yok) |
|---|---|
| Ürün markası | Kabul edilebilir |
| Durum | Yepyeni |
| Kurşun zamanı | Normalde yaklaşık 7 gün |
| Koruma Seviyesi | IP65 |
| Çalışma Hızı | 0.17 saniye / 60 derece (4.8V yük yok) |
|---|---|
| Ürün markası | Kabul edilebilir |
| Durum | Yepyeni |
| Kurşun zamanı | Normalde yaklaşık 7 gün |
| Koruma Seviyesi | IP65 |