| Ödeme | TT |
|---|---|
| Montaj Tipi | Flanş Montajı |
| Termal direnç | 0.65 ℃/w |
| Sistem Yonga Seti | Intel 845GV |
| Sürekli tork | 1.26 nm |
| Kurşun zamanı | Normalde yaklaşık 7 gün |
|---|---|
| Rezistans | 10.0 ±% 10 ω/faz |
| Giriş Güç Kaynağı | 220V |
| Kurulum Yüksekliği | 34mm, 36mm. |
| İşlem bağlantısı | M20X1.5, G1/4, 1/4NPT |
| Çıkış | ≤15mma (5.0) |
|---|---|
| Tork sabiti | 6,01 Nm/Silah |
| Hız | 3000 rpm |
| Stoklamak | Zengin |
| Maksimum çalışma voltajı | 325V |
| Çıkış Noktaları | 24 puan. |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Genişleme Yeteneği | G/Ç modülleriyle modüler genişletmeyi destekler |
| Modeli | FX5U-32MT/ES |
| Nominal Güç | 1500W |
|---|---|
| Gerilim | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Motorlu Tip | çekirdeksiz motor |
| Durum | Yeni Fabrika Mührü (NFS) |
| Fren | 24 VDC tutma freni |
| Başvuru | Robotik, CNC makineleri, Otomasyon |
|---|---|
| Montaj Tipi | Flanş Montajı |
| Alternatif Gerilim | 208-230 / 240 V |
| Ağırlık | 1,2 kilo |
| Malzeme | İyi |
| Fabrika fiyatı | Evet |
|---|---|
| Malzeme | 2mm sert alüminyum levha |
| Nominal tork | 6,0Nm |
| kullanmak | Endüstriyel |
| Kontrol yöntemi | PWM |
| Garanti | Güneş Bahçe Işığı |
|---|---|
| Nominal Çıkış Gücü | 4.0 kw |
| Stok yeri | Çin |
| Dayanıklılık | Güçlü |
| Maksimum çalışma voltajı | 325V |
| Başvuru | Pompalar, Fanlar, Kompresörler, Konveyörler |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP54 / IP55 / IP65 |
| Gerilim | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Faz | Üç Fazlı |
| Sıklık | 50 Hz / 60 Hz |
| Başvuru | Pompalar, Fanlar, Kompresörler, Konveyörler |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP54 / IP55 / IP65 |
| Gerilim | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Faz | Üç Fazlı |
| Sıklık | 50 Hz / 60 Hz |