| Πληρωμή | TT |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Στήριγμα φλάντζας |
| Θερμική αντίσταση | 0.65 ℃/w |
| Chipset συστήματος | Intel 845GV |
| Συνεχή ροπή | 1,26 nm |
| Χρόνος ανοχής | Περίπου 7 ημέρες κανονικά |
|---|---|
| Αντίσταση | 100,0±10% Ω/φάση |
| Τροφοδοτικό εισόδου | 220V |
| Ύψος εγκατάστασης | 34mm, 36mm |
| Σύνδεση επεξεργασίας | M20x1.5, G1/4, 1/4npt |
| Παραγωγή | ≤ 15mA (5.0) |
|---|---|
| Σταθερός ροπής | 60,01 Nm/άκρα |
| Ταχύτητα | 3000 σ.α.λ |
| Στοκ | Πλούσιος |
| Μέγιστη τάση λειτουργίας | 325V |
| Σημεία Εξόδου | 24 σημεία. |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| ExpansionCapability | Υποστηρίζει αρθρωτή επέκταση με μονάδες I/O |
| Μοντέλο | FX5U-32MT/ES |
| Ονομαστική ισχύς | 1500W |
|---|---|
| Δυναμικό | 24V DC |
| Τύπος κινητήρα | κινητήρας χωρίς πυρήνα |
| Κατάσταση | Νέα εργοστασιακή σφραγίδα (NFS) |
| Φρένο | 24 VDC Holding Brake |
| Εφαρμογή | Ρομποτική, μηχανές CNC, Αυτοματισμοί |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Στήριγμα φλάντζας |
| Εναλλασσόμενη τάση | 208-230 / 240 V |
| Βάρος | 1,2 κιλά |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Τιμή εργοστασίου | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Σκληρή πλάκα αλουμινίου 2mm |
| Ονομαστική ροπή | 6.0N.m |
| χρήση | Βιομηχανικός |
| Μέθοδος ελέγχου | PWM |
| Εγγύηση | 90 Ημέρες |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς εξόδου | 4,0 KW |
| Τοποθεσία αποθέματος | Κίνα |
| Αντοχή | Ισχυρός |
| Μέγιστη τάση λειτουργίας | 325V |
| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Φάση | Τριφασικό |
| Συχνότητα | 50 Hz / 60 Hz |
| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Φάση | Τριφασικό |
| Συχνότητα | 50 Hz / 60 Hz |