| Yalıtım Sınıfı | B sınıfı |
|---|---|
| Dişli malzemesi | Çelik |
| Sistem Yonga Seti | Intel 845GV |
| Güç | 50W-5.0kW |
| Nominal tork | 4.0 Nm |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
|---|---|
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Parça Numarası | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Parça Numarası | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
|---|---|
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, Seri Bağlantı Noktaları |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Uyumluluk | SCADA Sistemleri, HMI Panelleri |
| Nominal Akım | 10A |
|---|---|
| Faz | Üç Fazlı |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Montaj Tipi | DIN rayı, panel montajı |
| İletişim arayüzü | RS485 |
| RPM | 3000 rpm |
|---|---|
| Güç | 200W |
| Tip | fırçasız DC servomotor |
| Nakliye süresi | DHL Fedex TNT EMS UPS |
| Bağlayıcı tel | 11,81" (30 cm) |
| Başvuru | Pompalar, Fanlar, Kompresörler, Konveyörler |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP54 / IP55 / IP65 |
| Gerilim | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Faz | Üç Fazlı |
| Sıklık | 50 Hz / 60 Hz |
| Maksimum hız | 6000 devir/dakika |
|---|---|
| yüksek tork | küçük step motor yüksek tork |
| Örnek Sipariş | Hoş geldin |
| Azaltma aleti | Dişli Kutusu |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Ekran Boyutu | - |
|---|---|
| Modeli | SSDSC2KG480G801 |
| Koruma Özellikleri | Aşırı Yük, Aşırı Gerilim, Aşırı Sıcaklık |
| Giriş Gerilimi | 110-240V |
| Panel numarası | A5E02630230 A5E00213118/A5E02630231 |
| Paket | % 100 orijinal paket |
|---|---|
| Veri deposu | 480GB |
| Kontrol Tipi | Kapalı döngü vektör kontrolü |
| Montaj Tipi | DIN rayı, panel montajı |
| Ödeme | T/T/Paypal/Western Union/Money Gram |
| Koruma Özelliği | Tamamen Kapalı, Su Geçirmez |
|---|---|
| Başvuru | endüstriyel uygulama |
| Veri deposu | 480GB |
| Montaj tipi | DIN Ray veya Panel Montajı |
| Çıkış voltajı | 0-480V |