| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Güç | 2 |
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Güç | 2 |
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Güç | 2 |
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
|---|---|
| Genişleme Yeteneği | Modüler Genişleme Destekleniyor |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| SayıOfI/OPuan | 8'den 1024+'ya |
| Boyutlar | 90x100x75 mm |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Power_supply | 24 V DC |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
|---|---|
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Güç tüketimi | Modele göre değişir; genellikle 5W ila 50W |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
|---|---|
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Liman | SATA3 |
| Maksimum frekans | 300HZ |
| Koruma Özelliği | Tamamen Kapalı, Su Geçirmez |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
|---|---|
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Liman | SATA3 |
| Maksimum frekans | 300HZ |
| Koruma Özelliği | Tamamen Kapalı, Su Geçirmez |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
|---|---|
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Liman | SATA3 |
| Maksimum frekans | 300HZ |
| Koruma Özelliği | Tamamen Kapalı, Su Geçirmez |
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| İletişim arayüzü | RS485 |
| Çıktı Yöntemi | transistör |
| Montaj Tipi | DIN rayı, panel montajı |