| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
|---|---|
| ExpansionCapability | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Numberofi/Opoints | Από 8 έως 1024+ |
| Διαστάσεις | 90 x 100 x 75 mm |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Power_supply | 24 V DC |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Κατανάλωση ρεύματος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 5W έως 50W |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
|---|---|
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Λιμάνι | SATA3 |
| Μέγιστη συχνότητα | 300HZ |
| Δυνατότητα προστασίας | Εντελώς κλειστό, Αδιάβροχο |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
|---|---|
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Λιμάνι | SATA3 |
| Μέγιστη συχνότητα | 300HZ |
| Δυνατότητα προστασίας | Εντελώς κλειστό, Αδιάβροχο |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
|---|---|
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Λιμάνι | SATA3 |
| Μέγιστη συχνότητα | 300HZ |
| Δυνατότητα προστασίας | Εντελώς κλειστό, Αδιάβροχο |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS485 |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |