| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS485 |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS485 |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Σημεία εισόδου | 100-2 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Συχνότητα απόκρισης | Έως 2 kHz |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Μέγιστη συχνότητα | 300HZ |
| Σημεία εισόδου | 100-2 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Συχνότητα απόκρισης | Έως 2 kHz |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Μέγιστη συχνότητα | 300HZ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Λειτουργία | Θέση ενεργοποιητή βαλβίδας ελέγχου |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 δευτερόλεπτο |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Σήμα ανατροφοδότησης | Ποτενσιόμετρο / LVDT / Ψηφιακή ανάδραση |
| Εγγύηση | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| Διαστάσεις | 200mm x 150mm x 75mm |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ROHS |
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Λειτουργία | Θέση ενεργοποιητή βαλβίδας ελέγχου |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 δευτερόλεπτο |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Σήμα ανατροφοδότησης | Ποτενσιόμετρο / LVDT / Ψηφιακή ανάδραση |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Λειτουργία | Θέση ενεργοποιητή βαλβίδας ελέγχου |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 δευτερόλεπτο |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Σήμα ανατροφοδότησης | Ποτενσιόμετρο / LVDT / Ψηφιακή ανάδραση |
| Όνομα προϊόντος | Συσκευές θέσης βαλβίδων |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | HART / FOUNDATION Fieldbus / PROFIBUS |
| Τύπος τοποθέτησης | Απευθείας τοποθέτηση / Απομακρυσμένη τοποθέτηση |
| Σήμα εισόδου | 4-20 mA / 0-10 V / HART / Fieldbus |
| Σήμα εξόδου | Πνευματικό σήμα 3-15 psi / 0,2-1,0 bar |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Λειτουργία | Θέση ενεργοποιητή βαλβίδας ελέγχου |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 δευτερόλεπτο |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Σήμα ανατροφοδότησης | Ποτενσιόμετρο / LVDT / Ψηφιακή ανάδραση |