| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| İletişim arayüzü | RS485 |
| Çıktı Yöntemi | transistör |
| Montaj Tipi | DIN rayı, panel montajı |
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| İletişim arayüzü | RS485 |
| Çıktı Yöntemi | transistör |
| Montaj Tipi | DIN rayı, panel montajı |
| Giriş Noktaları | 100-2 |
|---|---|
| Montaj tipi | DIN rayı, panel montajı |
| Yanıt frekansı | 2kHz'e kadar |
| Sıklık | 50/60 Hz |
| Maksimum frekans | 300HZ |
| Giriş Noktaları | 100-2 |
|---|---|
| Montaj tipi | DIN rayı, panel montajı |
| Yanıt frekansı | 2kHz'e kadar |
| Sıklık | 50/60 Hz |
| Maksimum frekans | 300HZ |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
|---|---|
| İşlev | Kontrol vanası aktüatör konumu |
| Yanıt Zamanı | 1 saniyeden az |
| Besleme basıncı | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Geri bildirim sinyali | Potansiyometre / LVDT / Dijital geri bildirim |
| Garanti | 1 ila 3 yıl |
|---|---|
| Boyutlar | 200 mm x 150 mm x 75 mm |
| Sertifikalar | CE, UL, ROHS |
| Ölçeklenebilirlik | Modüler Genişleme Destekleniyor |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
|---|---|
| İşlev | Kontrol vanası aktüatör konumu |
| Yanıt Zamanı | 1 saniyeden az |
| Besleme basıncı | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Geri bildirim sinyali | Potansiyometre / LVDT / Dijital geri bildirim |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
|---|---|
| İşlev | Kontrol vanası aktüatör konumu |
| Yanıt Zamanı | 1 saniyeden az |
| Besleme basıncı | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Geri bildirim sinyali | Potansiyometre / LVDT / Dijital geri bildirim |
| Ürün adı | Valf Konumlandırıcıları |
|---|---|
| İletişim protokolü | HART / FOUNDATION Fieldbus / PROFIBUS |
| Montaj tipi | Doğrudan montaj / Uzaktan montaj |
| Giriş sinyali | 4-20 mA / 0-10 V / HART / Fieldbus |
| Çıkış Sinyali | 3-15 psi / 0,2-1,0 bar pnömatik sinyal |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
|---|---|
| İşlev | Kontrol vanası aktüatör konumu |
| Yanıt Zamanı | 1 saniyeden az |
| Besleme basıncı | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Geri bildirim sinyali | Potansiyometre / LVDT / Dijital geri bildirim |