| Κατηγορία μόνωσης | Τάξη Β |
|---|---|
| Υλικό γρανάζι | Ατσάλι |
| Chipset συστήματος | Intel 845GV |
| Εξουσία | 50W-5.0kW |
| Ονομαστική ροπή | 4.0N.m |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, Σειριακές θύρες |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Ονομαστικό ρεύμα | 10Α |
|---|---|
| Φάση | Τριφασικό |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS485 |
| RPM | 3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Εξουσία | 200W |
| Τύπος | Μηχανοκίνητος κινητήρα συνεχούς ρεύματος χωρίς βούρτσα |
| Όρος αποστολής | DHL Fedex TNT EMS UPS |
| Καλώδιο συνδετήρων | 11,81" (30 εκ.) |
| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Φάση | Τριφασικό |
| Συχνότητα | 50 Hz / 60 Hz |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6000 σ.α.λ |
|---|---|
| υψηλή ροπή | μικρός βηματικός κινητήρας υψηλής ροπής |
| Παραγγελία δείγματος | καλωσόρισμα |
| εργαλείο μείωσης | Κιβώτιο ταχυτήτων |
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| Μέγεθος οθόνης | - |
|---|---|
| Μοντέλο | SSDSC2KG480G801 |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Υπερφόρτωση, Υπερφόρτωση, Υπερθερμοκρασία |
| Τάση εισόδου | 110-240V |
| Πίνακας αρ | A5E02630230 A5E00213118/A5E02630231 |
| Πακέτο | 100% πρωτότυπο πακέτο |
|---|---|
| ΕΜΒΟΛΟ | 480 GB |
| Τύπος ελέγχου | Έλεγχος διανυσματικού κλειστού βρόχου |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Πληρωμή | T/T/Paypal/Western Union/Money Gram |
| Δυνατότητα προστασίας | Εντελώς κλειστό, Αδιάβροχο |
|---|---|
| Εφαρμογή | βιομηχανική εφαρμογή |
| ΕΜΒΟΛΟ | 480 GB |
| Τύπος τοποθέτησης | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
| Τάση εξόδου | 0-480V |