| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Αριθμός ανταλλακτικού | A06B-0061-B006 |
| Σειρά Motor | FANUC βiS (Beta iS) |
| Όνομα μοντέλου | βiS 1/6000 |
| Τύπος κινητήρα | Σερβοκινητήρας AC |
| Ονομαστική έξοδος | 0,3 kW |
| Ονομαστική τάση | 200–240 V |
| Ονομαστική ροπή | 1 Nm |
| Μέγιστη Ροπή | 3 Nm |
| Ωριαία ταχύτητα | 3000 σ.α.λ |
| Μέγιστη Ταχύτητα | 6000 σ.α.λ |
| Τύπος κωδικοποιητή | Απόλυτος Κωδικοποιητής (συχνά σειρά βiA 128, ο συγκεκριμένος τύπος μπορεί να διαφέρει) |
| Τύπος άξονα | Κωνικός άξονας (TAP) |
| Φρένο | Χωρίς φρένο |
| Κατηγορία μόνωσης | φά |
| Κατηγορία Προστασίας | IP65 (σώμα κινητήρα, εξαιρουμένου του άκρου άξονα και του συνδετήρα) |
| Χώρα προέλευσης | Ιαπωνία |