| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Διαστάσεις | 90mm x 100mm x 75mm |
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
|---|---|
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
| Χρώμα | Κανονικός |
|---|---|
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| κατανάλωση ενέργειας | 5W |
| Expansion_Modules_Supported | αληθής |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| Διεπαφή διαχείρισης | Web GUI, SNMP, CLI |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -35°C έως 55°C |
| Χρόνος απόκρισης | κα λιγότερο από 10 |
| Διεπαφή δικτύου | Θύρες Ethernet 10/100/1000 Mbps |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Εξουσία | Βαρύ φορτίο: 15kW / Ελαφρύ φορτίο: 18,5kW |
|---|---|
| Τάση εισόδου | Τριφασικό AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Συχνότητα εξόδου | 0–400 Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | V/F, Διάνυσμα χωρίς αισθητήρα (SVC) Χωρητικότητα υπερφόρτωσης |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | Βαρύ φορτίο: 150% για τη δεκαετία του '60. Ελαφρύ φορτίο: 120% για 60s |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Εξουσία | Βαρύ φορτίο: 11kW / Ελαφρύ φορτίο: 15kW |
|---|---|
| Τάση εισόδου | Τριφασικό AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Συχνότητα εξόδου | 0–400 Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | V/F, Διάνυσμα χωρίς αισθητήρα (SVC) Χωρητικότητα υπερφόρτωσης |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | Βαρύ φορτίο: 150% για τη δεκαετία του '60. Ελαφρύ φορτίο: 120% για 60s |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Σημεία Εξόδου | 24DO |