| Πραγματική τιμή | Διαπραγματευμένος |
|---|---|
| Χωρητικότητα μνήμης | Συνήθως 1KB έως 1MB |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
| Τροφοδοτικό | 24V DC, 110V AC, 220V AC |
|---|---|
| Τύπος | Αισθητήρας |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός Αυτοματισμός |
| Όνομα προϊόντος | βιομηχανικοί αισθητήρες |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Ρεύμα παροχής | 10mA έως 100mA |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, πλαστικό, αλουμίνιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Τύπος εξόδου | Κανονικά ανοιχτό (ΟΧΙ), Κανονικά κλειστό (NC) |
| Πεδίο μέτρησης | Διαφέρει ανάλογα με τον τύπο του αισθητήρα |
| Εφαρμογή | Αυτοματισμός, Έλεγχος Διαδικασιών, Παρακολούθηση Ασφάλειας |
|---|---|
| Προστασία | IP65 έως IP69K |
| Ακρίβεια | ±0,1% έως ±1% ανάλογα με τον αισθητήρα |
| Όνομα προϊόντος | βιομηχανικοί αισθητήρες |
| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως συμπαγές μέγεθος |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Τύπος αισθητήρα | Εγγύτητα, Θερμοκρασία, Πίεση, Οπτική, Υπέρηχος, Δόνηση |
| Βάρος | 0,64 κλ |
| Χωρητικότητα μνήμης | Συνήθως 1KB έως 1MB |
| Προστασία | IP65 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ/επιφανειακής βάσης |
| Υλικό σώματος | Χυτό αλουμίνιο/Πλαστικό |
| Νεράιδα | περίπου 22 γρ |
| Εγκατάσταση | Φλος / Μη ξεπλύσιμο |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τεμ. |
| Μάρκα | Honeywell |
| Πιστοποίηση | Brand new original |
| Λειτουργία | Προστασία και έλεγχος ηλεκτρικών συστημάτων |
|---|---|
| Λειτουργίες ελέγχου | Απομακρυσμένη εναλλαγή, Αυτόματο κλείσιμο, Απόρριψη φορτίου |
| Τύποι εξαρτημάτων | Ρελέ, διακόπτες κυκλώματος, αισθητήρες, ελεγκτές |
| Τρέχουσα | Έως 6300 A |
| Voltagerating | Έως 36 kV |
| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως συμπαγή μεγέθη |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 12-24 V συνεχής |
| Χρόνος απόκρισης | Συνήθως 1-10 ms |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως 85°C |
| Προστασία | IP65, IP67, IP68 |
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου / ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χρησιμοποιείται σε βιομηχανίες ελέγχου διεργασιών όπως πετρέλαιο και φυσικό αέριο, χημικά, εργοστάσι |
| Τροφοδοτικό | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Ακρίβεια | ± 1% του εύρους |
| Τύπος ανατροφοδότησης | Ποτενσιόμετρο / LVDT / Μαγνητικός αισθητήρας |