| Σήμα εισόδου | 4-20 mA / 0-10 V / HART / Fieldbus |
|---|---|
| Λειτουργία | Ελέγξτε τη θέση ενεργοποιητή βαλβίδας για να διασφαλίσετε την ακριβή λειτουργία της βαλβίδας |
| Τύπος | Ηλεκτροπνευματικό / Πνευματικό / Ψηφιακό |
| Τροφοδοτικό | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Ανατροφοδότηση | Τοποθετήστε την ανάδραση μέσω ποτενσιόμετρου ή ψηφιακού αισθητήρα |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24 V DC για ηλεκτροπνευματικά μοντέλα |
| Τύπος | Ηλεκτροπνευματικό / Πνευματικό / Ψηφιακό |
| Χρόνος απόκρισης | Συνήθως λιγότερο από 1 δευτερόλεπτο |
| Σήμα εισόδου | 4-20 mA, 0-10 V ή πνευματικό σήμα |
| Βάση | Απευθείας τοποθέτηση / Απομακρυσμένη τοποθέτηση |
|---|---|
| Κατηγορία Προστασίας | IP65 / IP67 |
| Ακρίβεια | ± 1% της πλήρους κλίμακας |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | HART / FOUNDATION Fieldbus / PROFIBUS |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 δευτερόλεπτο |
| Τύπος τοποθέτησης | Απευθείας τοποθέτηση / Απομακρυσμένη τοποθέτηση |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 85°C (-40°F έως 185°F) |
| Τύπος ανατροφοδότησης | Γραμμικό ποτενσιόμετρο / Μαγνητικός αισθητήρας |
| Ακρίβεια | ± 1% της πλήρους κλίμακας |
| Τροφοδοτικό | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Εφαρμογή | Δίκτυα παραγωγής, μεταφοράς και διανομής ηλεκτρικής ενέργειας |
|---|---|
| Τύπος ρελέ | Ηλεκτρομηχανική, Στερεάς κατάστασης, Ψηφιακή |
| Χρόνος απόκρισης | Συνήθως λιγότερο από 20 χιλιοστά του δευτερολέπτου |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη LCD, κουμπιά, απομακρυσμένη παρακολούθηση |
| Λειτουργία | Παρέχετε ηλεκτρική προστασία και έλεγχο για συστήματα ισχύος |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Χρόνος απόκρισης | κα λιγότερο από 10 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Λειτουργία | Θέση ενεργοποιητή βαλβίδας ελέγχου |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 δευτερόλεπτο |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Σήμα ανατροφοδότησης | Ποτενσιόμετρο / LVDT / Ψηφιακή ανάδραση |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Λειτουργία | Θέση ενεργοποιητή βαλβίδας ελέγχου |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 δευτερόλεπτο |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20-30 psi / 1,4-2,0 bar |
| Σήμα ανατροφοδότησης | Ποτενσιόμετρο / LVDT / Ψηφιακή ανάδραση |
| Κατηγορία Προστασίας | IP65 / IP67 |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 δευτερόλεπτο |
| Τύπος ανατροφοδότησης | Ποτενσιόμετρο / LVDT / Ψηφιακός κωδικοποιητής |
| Πίεση αέρα τροφοδοσίας | 1,4 έως 7 bar (20 έως 100 psi) |
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου / ανοξείδωτο χάλυβα |