| سیگنال ورودی | 4-20 میلی آمپر / 0-10 ولت / HART / Fieldbus |
|---|---|
| تابع | کنترل موقعیت محرک سوپاپ برای اطمینان از عملکرد دقیق سوپاپ |
| تایپ کنید | الکترو پنوماتیک / پنوماتیک / دیجیتال |
| منبع تغذیه | 24 ولت DC / 110 V AC / 220 V AC |
| محدوده دمای عملیاتی | -40 تا 85 درجه سانتی گراد |
| بازخورد | بازخورد را از طریق پتانسیومتر یا سنسور دیجیتال تعیین کنید |
|---|---|
| منبع تغذیه | 24 ولت DC برای مدل های الکترو پنوماتیک |
| تایپ کنید | الکترو پنوماتیک / پنوماتیک / دیجیتال |
| زمان پاسخگویی | معمولا کمتر از 1 ثانیه |
| سیگنال ورودی | 4-20 میلی آمپر، 0-10 ولت یا سیگنال پنوماتیک |
| نصب | نصب مستقیم / نصب از راه دور |
|---|---|
| کلاس حفاظت | IP65 / IP67 |
| دقت | 1 ٪ از مقیاس کامل |
| پروتکل ارتباطی | HART / FOUNDATION Fieldbus / PROFIBUS |
| زمان پاسخگویی | کمتر از 1 ثانیه |
| نوع نصب | نصب مستقیم / نصب از راه دور |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -40 درجه سانتی گراد تا 85 درجه سانتی گراد (40- درجه فارنهایت تا 185 درجه فارنهایت) |
| نوع بازخورد | پتانسیومتر خطی / سنسور مغناطیسی |
| دقت | 1 ٪ از مقیاس کامل |
| منبع تغذیه | 24 ولت DC / 110 V AC / 220 V AC |
| برنامه | شبکه های تولید، انتقال و توزیع برق |
|---|---|
| نوع رله | الکترومکانیکی، حالت جامد، دیجیتال |
| زمان پاسخ | معمولا کمتر از 20 میلی ثانیه است |
| ساکت کاربری | صفحه نمایش LCD، دکمه های فشاری، نظارت از راه دور |
| تابع | ارائه حفاظت و کنترل الکتریکی برای سیستم های قدرت |
| نام محصول | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی |
|---|---|
| رنگ | عادی |
| نوع ولتاژ منبع تغذیه | AC |
| power_supply | 24 ولت دی سی |
| تعداد_خروجی ها | 10 |
| روش خروجی | رله |
|---|---|
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نوع پردازنده | مبتنی بر ریزپردازنده |
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| زمان پاسخ | کمتر از 10 میلی ثانیه |
| دمای عملیاتی | -20 تا 70 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| تابع | موقعیت محرک شیر کنترل |
| زمان پاسخ | کمتر از 1 ثانیه |
| فشار تامین | 20-30 psi / 1.4-2.0 بار |
| سیگنال بازخورد | پتانسیومتر / LVDT / بازخورد دیجیتال |
| دمای عملیاتی | -20 تا 70 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| تابع | موقعیت محرک شیر کنترل |
| زمان پاسخ | کمتر از 1 ثانیه |
| فشار تامین | 20-30 psi / 1.4-2.0 بار |
| سیگنال بازخورد | پتانسیومتر / LVDT / بازخورد دیجیتال |
| کلاس حفاظت | IP65 / IP67 |
|---|---|
| زمان پاسخگویی | کمتر از 1 ثانیه |
| نوع بازخورد | پتانسیومتر / LVDT / رمزگذار دیجیتال |
| فشار هوا را تامین کنید | 1.4 تا 7 بار (20 تا 100 psi) |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم / فولاد ضد زنگ |