| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Πραγματική τιμή | Διαπραγματευμένος |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Χρόνος απόκρισης | λιγότερο από 10ms |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Εφαρμογή | ΕΛΕΓΧΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΕΡΓΑΣΙΑΣ |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
|---|---|
| Μοντέλο | Cpm2a-60cdr-α |
| Λειτουργία | σύστημα ελέγχου βιομηχανικής αυτοματοποίησης |
| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως συμπαγές μέγεθος |
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
| Θύρες Ethernet | 8 έως 24 θύρες |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Ταχύτητα θύρας | 10/100/1000 Mbps |
| Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων | 10/100/1000 Mbps |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, Σειριακή Θύρα |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Βάση | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Εγγύηση | 1-3 χρόνια εγγύηση κατασκευαστή |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |