| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5W |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Διαστάσεις | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Διαστάσεις | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Διαστάσεις | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Χρώμα | Κανονικός |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Σημεία εισόδου | 36DI |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Διαστάσεις | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Πραγματική τιμή | Διαπραγματευμένος |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
| Εγγύηση | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Τοποθετείται σε πίνακα, τοποθετείται σε ράφι |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Μνήμη_Χωρητικότητα | 125 kB |
|---|---|
| Μέρος Αρ | 750-466 |
| Βάρος | 0,5 KG |
| Διαστάσεις | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Σημεία εισόδου | 28 |
| Χρώμα | Κανονικός |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Σημεία εισόδου | 36DI |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Πραγματική τιμή | Διαπραγματευμένος |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |